У столиці можна знайти найрізноманітніші сервісні послуги, в тому числі такі, що мають відношення до популярних видів відпочинку, розваг та хобі.
Наприклад, головне місто України пропонує широкий вибір профільних клубних закладів для фанатів геймплею, тобто віртуальних баталій. Про київські комп’ютерні клуби, що мають найвищий рейтинг популярності, про особливості та фішки кожного з таких осередків дозвілля кіберспортсменів з різним рівнем ігрового досвіду та жанровими вподобаннями розповідається далі.
ASUS CyberZone
Цей заклад, який можна знайти в Метрограді, за адресою Бессарабська площа, 2, серед конкурентів утримує пальму першості практично з початку свого заснування.
А історія доводить, що CyberZone є й найстарішим київським клубом відповідного типу. Уперше від відкрив двері для відвідувачів, запропонувавши їм онлайн ігри, далекого 2002 року. На той час даного роду розвага тільки починала входити в моду. Саме тоді народжувалося покоління зумерів, що не пам’ятає епохи без «мережі всесвітньої павутини» та гаджетів.
Цей заклад здобув славу важливого геймерського клубу всеукраїнського масштабу, ставши справжньою Меккою для шанувальників кіберспорту. Він вабив відвідувачів своєю вагомою фішкою – наявністю швидкісного інтернету.
Практично з самого початку заснування АSUS CyberZone став традиційним місцем проведення турнірів світового рівня, чемпіонатів, що тривають понині.
Свого часу тут відбувалися тренування славнозвісної команди Counter-Strike 1.6 A-Gaming, очолюваної Андрієм Городенським. В останні роки цей лідер кіберспорту продовжує тренувати легендарну українську мультигеймінгову організацію NAVI.
Серед завсідників даного клубу було чимало гравців зіркового рівня. Наприклад, до них можна віднести Олександра s1mple Костилєва.
Наразі такий комп’ютерний заклад, не збирається здавати своїх топових позицій. У ньому для відвідувачів передбачений вільний простір LifeZone, що пропонує геймінг на ігрових приставках останнього покоління, кікер, вибір настільних ігор, послуги FullHD-проєктора та інноваційних пристроїв віртуальної реальності.
При цьому його сервіс відрізняється досить демократичною вартістю. Відповідно до технічних характеристик «заліза», даний клуб пропонує клієнтам три види пакетів послуг – бюджетний «Стандарт», покращений «Стандарт+» та просунутий, преміальний «Pro».
Відповідно до обраного пакета, діапазон цін у CyberZone складає від 60 до 100 гривень за годину й від 400 до 700 гривень за день.
Cyber Plasa
Клуб для любителів та професіоналів геймінгу, в арсеналі якого є не лише потужні гаджети, але й інше обладнання для змістовного й цікавого дозвілля киян і туристів.
Мається на увазі настільний теніс, що допоможе зробити перерви під час комп’ютерних сесій з користю для здоров’я, а ще кафетерій зі стильним інтер’єром та популярний нині у молоді і не тільки кальян.
Одна з причин високого рейтингу даного закладу – цінова доступність його послуг. У ньому є можливість пограти в улюблену гру впродовж 30 хвилин, виклавши за це короткотривале задоволення символічні 30 гривень.
Але більшість завсідників Cyber Plasa віддають перевагу покупці місячного абонементу, який дозволяє не обмежувати себе в пригодах, що відбуваються по той бік «чорного дзеркала». Вартість такого абонементу стартує від 6 тисяч гривень.
Ціна настільного тенісу теж далека від захмарної – вона становить 120 грн/годину.
Адреса даного відомого ігрового клубу, який нерідко обирають задля проведення ностальгічних вечорів, – місто Київ, Троєщина, проспект Червоної Калини, б. 26.
CYBERION
Ще один столичний клубний заклад, родзинками якого є якість комп’ютерного обладнання та зручна структуризація.
Відвідувачі CYBERION обирають одну з його трьох зон – TV-zone, Boot Camp та Food zone. Часто відповідний вибір чергується, бо знаходиться чимало шанувальників гейплею, які люблять грати та високотехнологічних ігрових ПК останнього покоління та консолях Playstation 5, а перерви використовують для смачного перекусу або ситного обіду.
Розташовується даний клуб на Берестейському проспекті, 31, неподалік від станції метро «Політехнічний інститут».
Примітно, що його арсенал пропонує й такі віртуальні сесії, які наразі можна віднести до категорії «ретро». У їх числі Team Fortress 2, Counter-Strike, Dota й інші баталії, що повертають багатьох досвідчених і не дуже гравців у їх дитячі роки.
Ціна такого задоволення – від 60 грн/год. Вартість так званого «нічного пакету» становить 250 гривень, а спілкування з PS5 коштуватиме від 130 грн/год. Відповідний прайс підводить до висновку про цілком лояльну та прийнятну цінову політику закладу.
IMBA GAME
Комп’ютерний клуб, що радує клієнтів насамперед своїм зручним місцем розташування. Знаходиться він на проспекті Перемоги, 48-а, практично на виході зі станції столичного метрополітену «Шулявська».
Для відвідувачів із різними ігровими уподобаннями в даному закладі передбачено кілька залів. Загальна зала пропонує три десятки сучасних ПК. Найпотужніші аналоги відповідних гаджетів кіберспортивної специфіки можна знайти в розрахованій на 5 осіб VIP-залі. А пограти на нових консолях Play Station 5 є можливість в одній із двох зон.
Певний внесок у гідну репутацію даного клубу зробив його бар, що продає гарячі булочки й іншу свіжу випічку, за відгуками, дивовижну смачну.
Ціна 1 години ігор в цьому атмосферному місці стартує від 60 гривень за 1 годину. Вигідним є так званий «ранковий пакет» – ігрові сесії з 9.00 до 13.00 обходяться гостям даного комп’ютерного закладу всього в 150 гривень.
Крім того, IMBA GAME є єдиним у Києві клубом для геймерів з постійно діючими акціями та накопичувальними картами.
Загалом у столиці закладів, в яких шанувальники кіберпорту можуть взяти участь в улюблених турнірах, доволі багато. У цій статті описані найкращі з них.
Більше актуальної інформації читайте в рубриці IT та технології на нашому порталі.